Houder van violet glas met kunststof schroefdeksel voor het perfect bewaren van kruiden. Het violette glas beschermt de inhoud optimaal tegen schadelijke invloeden van licht, die anders het moleculaire afbraakproces versnellen. Zo wordt de houdbaarheid van de inhoud verlengd.
- Langere houdbaarheid van de inhoud
- Betere en mildere smaak door fermentatie
- Bescherming tegen vocht, lucht en schadelijke UV-straling
Violetglas werkt als een natuurlijke filter en laat alleen die bestanddelen van het licht door die de inhoud niet schaden of zelfs goed doen. De kruiden drogen goed in de violetglazen potten en het chlorofyl, dat bij het roken erg prikt, wordt daarbij afgebroken (gefermenteerd). Voor een milde rookervaring met een vol smaakpotentieel!
Ook bij het gebruik van vaporizers is een goede fermentatie de moeite waard, omdat de kruiden door de effectievere extractie van de smaakstoffen ook bij verdamping weer aanzienlijk beter smaken.
De bewaarglas heeft een schroefdeksel en sluit luchtdicht af. Bovendien is hij zeer temperatuurbestendig en kan hij (zonder de plastic deksel!) ook in de vaatwasser worden gereinigd.