AC Infinity UIS verlichtingsadapter type A voor RJ11/12-stekkers

Artikelnummer: 19199-001

Auswahl
20,23 € incl. Omzetbelasting , Plus Verzending
Direct beschikbaar
DHL DPD
verwachte leverdatum: 12.08.2026 - 14.08.2026
  • Producent:
    AC Infinity
  • Artikelgewicht: 0,10 Kg

Geschikte accessoires

Klanten kochten hierbij de volgende producten

Beschrijving

AC Infinity UIS verlichtingsadapter type A

Een verlichtingsadapter waarmee je in combinatie met een AC Infinity-controller LED-kweeklampen van andere fabrikanten kunt aansturen. De type A-adapter werkt met LED-kweeklampen die de RJ11- of RJ12-aansluiting gebruiken en die worden aangestuurd via PWM of 0-10V-dimmers. Als je je LED-lamp aansluit op een AC Infinity-controller, kun je deze automatiseren met lichtcycli. Bovendien wordt je LED onderdeel van het UIS-platform voor intelligente besturing van je kweekapparatuur, om de ideale omgeving voor je planten te creëren. Met de wifi-compatibele Smart Controller kun je je kweek overal vandaan met je mobiele telefoon bewaken en bedienen, terwijl je via de AC Infinity-app statistieken over je kweek en waarschuwingsmeldingen ontvangt. Zodra je eerste kweeklamp is aangesloten op de controller, kun je meer LED's met RJ11- of RJ12-stekkers toevoegen via de daisy-chain-aansluiting van de betreffende fabrikant.

Een 3 meter lange RJ11/12-verlengkabel wordt meegeleverd.

De verlichtingsadapter is geschikt voor de CONTROLLER 69, CONTROLLER 69 WiFi en CONTROLLER 69 PRO.

Opmerking: voor de stroomvoorziening van de controller is een extra UIS-apparaat nodig.

Compatibiliteit

De meeste LED-kweeklampen met RJ11- en RJ12-aansluiting die PWM- of 0-10V-dimmstandaarden gebruiken, kunnen worden gebruikt met de type A-lichtadapter. Het dimmprotocol van elke lampfabrikant is echter anders, waardoor sommige een beperkt dimbereik kunnen hebben met onze controllers. Groeilampen die spectrumregeling hebben of een weerstandsprotocol gebruiken, zijn niet compatibel. Check onze andere verlichtingsadapters of de UIS-besturingsstekker als je lamp niet compatibel is. Er is mogelijk een firmware-update via de AC Infinity-app nodig om je UIS-controller met deze kabel te laten werken.

Compatibele lampen zijn onder andere:

  • BESTVA - Bat- en TF-serie
  • GROWER'S CHOICE - ROI-serie (beperkt dimbereik)
  • HYPHOTONFLUX - HPF- en PRO-serie
  • LUMATEK - ZEUS- en ATS-series die compatibel zijn met de RJ12 Ethernet-adapter (beperkt dimbereik)
  • MARS HYDRO - modellen uit de FC-, FC-E-, SP- en TS-serie met eigen drivers. Check onze type B-adapter als je model een MOSO- of MEANWELL-driver heeft
  • MEDIC GROW - EZ- en FOLD-serie
  • MEDIC GROW - MINI SUN-serie (beperkt dimbereik)
  • PHANTOM - Pheno 440
  • PHLIZON - FD-, PL- en PRO-serie (beperkt dimbereik)
  • PHOTONTEK - X-, XT- en SQ-series die werken met de dimmer RJ12-adapter (beperkt dimbereik)
  • SPIDER FARMER - modellen uit de G-, SE- en SF-serie met zelfontwikkelde drivers. Check onze type B-adapter als je model een MOSO- of MEANWELL-driver heeft
  • SUNRAISE - Bar-serie
  • VIPARSPECTRA - KS5000
  • VIVOSUN - VS-serie (beperkt dimbereik)
  • VOLT - VL- en FL-serie

Details in één oogopslag

  • Maakt het mogelijk om LED-lampen van andere merken dan AC Infinity te gebruiken die een RJ11- of RJ12-aansluiting hebben en kunnen worden aangestuurd via een PWM- of 0-10V-dimmer.
  • Hieronder vallen onder andere groeilampen van MARS, SPIDER, VIPAR, SUN, VOLT en anderen.
  • Automatiseer je lichtcycli en krijg uitgebreide statistieken en waarschuwingen via onze app.
  • Met de nieuwste wifi-compatibele UIS-controllers kun je je kweek overal vandaan met je mobiele telefoon bewaken en aansturen.
  • Het AC Infinity-ecosysteem van controllers en kweekapparatuur werkt soepel samen om de ideale omgeving voor je planten te creëren.

Technische gegevens:

  • Totale lengte: 25,4 cm
  • Molex-diepte: 0,8 cm
  • UIS-diepte: 0,7 cm
  • Stekker: UIS
  • Aansluiting: RJ11, RJ12
Fabrikant informatie:
AC Infinity Inc.
Baker Parkway 21880
City of Industry, United States of America, CA 91789
[email protected]
https://acinfinity.com/
Verantwoordelijke persoon:
GrowTechnology GmbH
Am Kanal 13/15
Eggingen, Germany, 79805
[email protected]
https://www.growtechnology.de/
Beoordelingen

How do you like AC Infinity UIS verlichtingsadapter type A voor RJ11/12-stekkers?

Beoordeel als eerste dit artikel en help anderen bij de beslissing voor de aanschaf: