Skip to consent manager Skip to main content Skip to search Skip to category navigation Skip to footer
  1. Startpagina
  2. /
  3. Voeding
  4. /
  5. Voeding
  6. /
  7. Aptus

Aptus Mycor Mix 100g

Artikelnummer: 19276

32,44 € incl. Omzetbelasting , Plus Verzending
324,36 € per 1 kg
Product uitverkocht
  • Vergroot het wortelsysteem tot wel 700 keer!
  • Verbetert de opname van voedingsstoffen (met name fosfor)
  • 100% organisch
  • Producent:
    Aptus
  • Samenstelling: organisch
  • Fase: GroeiStekken
  • Medium: GrondHydroCoco
  • Grootte: 100 g
  • Artikelgewicht: 1,10 Kg

Klanten kochten hierbij de volgende producten

Beschrijving

Aptus Mycor Mix - Vergroot het wortelsysteem

Vergroot het wortelsysteem en verbetert de opname van voedingsstoffen. Mycor Mix bevat een mengsel van verschillende soorten mycorrhiza schimmels.

Waarom Mycor Mix?

  • Vergroot het wortelsysteem tot wel 700 keer!
  • Verbetert de opname van voedingsstoffen (met name fosfor)
  • 100% organisch

Toepassing van Mycor Mix

Strooi voor het poten 1 g Mycor Mix in de pootopening. De Mycor Mix kan zo direct bij de wortels komen.

Werking van Mycor Mix

Mycorrhiza zijn goedaardige schimmels die zich vestigen op het wortelsysteem van de plant. De fijne schimmeldraden transporteren voeding naar het wortelsysteem en zorgen voor een vergroting van het worteloppervlak, waardoor meer voedingsstoffen kunnen worden opgenomen.

Het gebruik van de Mycor Mix geeft zichtbare resultaten tijdens de bloei omdat mycorrhiza de opname van fosfor sterk doen toenemen. Een verhoogde opname van fosfor leidt tot grotere bloemen en een hogere opbrengst.

Mycor Mix bevat

Mycor Mix bevat een mix van verschillende soorten endomycorrhiza schimmels. Er bestaan naast endomycorrhiza nog meer mycorrhizae varianten, maar alleen endomycorrhiza werken op uw gewas. De mycorrhiza zijn gefixeerd op een ondergrond die de schimmels voedt en beschermt.

Tips van succesvolle telers

  • Initieer het nieuwe medium met Mycor Mix tijdens het poten, vooral bij de wortels van de plant
  • Ontchloor het kraanwater alvorens het in het groeimedium te gebruiken, anders worden de aanwezige microorganismen vernietigd
Fabrikant informatie:
IB.ECO BV
Daelderweg 22
Nuth, Netherland, 6361 HK
[email protected]
https://aptus-holland.com
Informeren zodra beschikbaar
Informeren zodra beschikbaar
All fields marked with * are mandatory fields.

Bekijk a.u.b. onze privacyverklaring

Beoordelingen

Beoordeel als eerste dit artikel en help anderen bij de beslissing voor de aanschaf:

Loading ...